Autor:

Admin_GP2000

Utworzono:

08.04.2017

Po ciężkim i dość wyrównanym meczu odnosimy kolejne zwycięstwo grupowe. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w drugiej części spotkania Nikodem Moliński - mocny strzał z rzutu wolnego pod poprzeczkę (patrz film poniżej). W pierwszej połowie oglądaliśmy niewiele strzałów na bramkę, a gra toczyła się głównie w środku pola. W przerwie nastąpiły cztery zmiany, które wniosły sporo ożywienia na boisku. Obie drużyny miały stu procentowe sytuacje do strzelenia bramek, ale wykorzystana została tylko jedna. I choć było to spotkanie jednej bramki "kto strzeli - wygrywa", to emocji nie zabrakło. Również za sprawą Trenerów przy liniach bocznych - derby gminy Komorniki musiały mieć swoją dramaturgię. Uznanie należy się Sędziemu za sprawne poprowadzenie zawodów - na szczęście obyło się bez większych kontrowersji. Poniżej zapis minutowy spotkania, a w galerii kilka zdjęć...

17:09 początek meczu; Goście grają w10-u (brak karty zdrowia jednego z zawodników); Od początku piłkarskie szachy... 17:25 Goście grają w komplecie (karta dowieziona...); 17:41 Łukasz Gogolewski oddaje pierwszy strzał na bramkę Komornik - obroniony; 17:44 w odpowiedzi strzelają Goście - Patryk Bartkowiak broni... 17:47 akcja kiksów i pomyłek - Degórski, Moliński, Tyklewicz - nie ma bramki... 17:48 faul taktyczny na Molińskim (pociągany za koszulkę) - bez żółtego kartonika? tylko upomnienie... 17:50 coś drgnęło w grze, bo podeszliśmy wyżej, ale... Koniec pierwszej połowy.

W przerwie 4-y zmiany: Mikołaj Wołkow za Łukasz Gogolewski, Tymek Markiewicz za Olek Szelejewski, Paweł Biniak za Adam Szmyt, Jakub Kochanek za Sebastian Frąckowiak; 18:09 początek drugiej części; 18:16 Jakub Kochanek bardzo blisko zdobycia gola, po akcji Molińskiego z Degórskim; 18:17 rzut wolny z bocznej strefy boiska - Moliński za płasko... (patrz film poniżej) 18:18 rzut rożny - Moliński za bramkę... 18:20 akcja: Markiewicz podanie prostopadłe do Degórskiego, który nie sięga piłki przed bramkarzem... 18:23 rzut wolny - "Molina" wrzuca piłkę na 5-y metr, a Mikołaj Wołkow o minimetry mija się z piłką - jest duży postęp w naszej grze; 18:26 seria rzutów rożnych - bez bramek... 18:30 żółta kartka dla zawodnika Gości za faul taktyczny na Tomku Degórskim; 18:31 1:0 Nikodem Moliński trafia z rzutu wolnego mocno pod porzeczkę (patrz film poniżej); 18:33 kontra po rzucie wolnym Gości obronionym przez Patryka - Nikodem w boczną siatkę po podaniu Markiewicza - w polu karnym był jeszcze niepilnowany Jakub Kochanek... 18:35 druga żółta kartka dla zawodnika z Komornik za nieprzepisowe powstrzymywanie Tomka Degórskiego (koszulka i tym razem wytrzymała); 18:38 Mikołaj Wołkow "kiksuje na pustą" po podaniu "Degóra" - trudna piłka, ale trzeba było to wykorzystać... 18:41 rzut wolny - uff! zawodnik Gości nie trafił w bramkę; 18:43 "Molina" uderzony ręką przy strzale przeciwnika - krew z nosa - opatrunek; 18:46 "symulka" zawodnika z Komornik na linii pola karnego - sędzia: "nic nie ma!" 18:50 Tymek Markiewicz fauluje przed naszym polem karnym - rzut wolny - spokojna obrona Patryka Bartkowiaka; 18:52 aaauć!!! piłka trafia w poprzeczkę po akcji drużyny Gości!!!? bramka była pusta... 18:54 zmiana: Stanisław Plenzler za Nikodem Moliński; 18:54 Tomek Degórski trafia w boczną siatkę po indywidualnej akcji; 18:55 zmiana: Wiktor Pawlak za Bartosz Tyklewicz; 90 min. Sędzia: "gramy 3 minuty dłużej"; 93 min. koniec spotkania.