Kolejne ZWYCIĘSTWO u siebie!

Drugie i również w pełni załużone zwycięstwo! Kiedy nie ma stresującego balastu, kiedy nie ma presji wyniku, wtedy gra wygląda dobrze, czyli dokładnie tak, jak powinna...

Chłopcy grali dziś jak z nut (szczególnie przy wysokim prowadzeniu), choć po pierwszej połowie (4:0), wyczuwało się niedosyt. Niecelne strzały i niewykończone akcje, mogły w końcu się zemścić. Tymczasem, było tak:

1:0 GOL samobójczy (8 min.) - po rzucie rożnym wykonanym przez Michała Roszczyka;
2:0 Adam Szmyt (18 min.) - strzał sprzed pola karnego;
3:0 Kuba Spychała (24 min.) - strzał po przechwycie;
4:0 Sebastian Frąckowiak (27 min.) - strzał zza pola karnego i gol po kiksie bramkarza;
5:0 Bartek Kaczmarek (36 min.) - asysta Adam Szmyt - tuż po przerwie PRZEPIĘKNA akcja całego zespołu;
6:0 Pawel Biniak (45 min.) - indywidualna akcja po stracie piłki i przechwycie na połowie przeciwnika;
7:0 Krzysztof Michalski (49 min.) - asysta Adam Szmyt - piękny strzał w samo okno (pajęczyna zdjęta musowo);
8:0 Michał Roszczyk (50 min.) - piękna, długa i wysoka asysta (z prawej strony za obrońców) Adam Sz.;
9:0 Bartek Kaczmarek (53 min.) - dobitka po strzale Adama Sz.;
10:0 Pawel Biniak (57 min.) - dobitka po strzale, którym Karol Sar (zdaje się) solidnie obił poprzeczkę;
11:0 Kuba Spychała (66 min.) - asysta Michał Roszczyk;
12:0 Adam Szmyt (67 min.) - indywidualna akcja, wbiegnięcie w pole karne i wykończenie;
13:0 Szymon Małecki (69 min.) - piękny strzał i lob nad bramkarzem!

KONIEC MECZU!

Oprócz wyżej wymienionych wyróżnić należy także obrońców Franka Firlika i Janka Stengerta, którzy jak zwykle nie odpuszczali nawet o krok (szczególnie Franek stanowił zaporę nie do przebycia), oraz Dawida Świętkowiaka, Piotra Wawrzyniaka i Pawła Guzickiego, którzy szybkimi podaniami w środku pola rozpoczynali sprawne akcje.

Zdaje się, że najmniej zapracowanym w czasie całego spotkania był Kuba Żytliński w bramce, ale pamiętam jedną sprawną interwencję, dzięki której do końca zachował czyste konto. Brawo za refleks i mobilizację - w takim meczu nie było o to łatwo.

BRAWA dla Trenerów i GRATULACJE DLA WSZYSTKICH (chyba każdego wymieniłem?)... Aaa!? Nie!

Szacunek również dla solidnie sędziujących Arbitrów! ;)